0%
Dikkat: Tarayıcınızda JavaScript betiklerinin yürütülmesi bırakılmış. Bu nedenle bu anketteki tüm soruları yanıtlayamayabilirsiniz. Lütfen tarayıcı ayarlarınızı denetleyin.

TEDU Ayşe Ilıcak Kütüphanesi Yayın Bağış Formu

Bu form TED Üniversitesi Kütüphanesine yayın bağışı başvurularının yapılması amacıyla oluşturulmuştur.

Formun tam ve eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

TED Üniversitesi, Ayşe Ilıcak Kütüphanesi yayın bağış formunda belirtilen kişisel verilerinizi kütüphane yayın kayıt ve teşekkür mektubu yollama işlemlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla sınırlı olarak talep etmektedir. Kişisel verileriniz kütüphanemiz haricinde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Kişisel veriler; 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 5’inci maddesinin 2’nci fıkrasının f bendinde belirtilen ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla TED Üniversitesi’nin meşru menfaati hukuki sebebine dayalı olarak elektronik posta kanalıyla toplanarak işlenmektedir.

 

Kişisel Veri Sahibinin 6698 Sayılı Kanun’un 11'inci maddesinde sayılan hakları ve Üniversite’mize başvuru yöntemleri, TED Üniversitesi Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’nde ve KVKK Başvuru Formu’nda detaylı açıklanmış olup ilgili dokümanlara https://www.tedu.edu.tr/tr/main/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden erişim sağlayabilirsiniz.