WANTED Kariyer ve İş Fuarı - Ziyaretçi Anketi

Değerli Ziyaretçiler, 

TED Üniversitesi tarafından organize edilen “WANTED Kariyer ve İş Fuarı” programı 3 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Değerli katılımlarınız için teşekkür ederiz. Katıldığınız bu etkinliğe dair görüşlerinizi almak istiyoruz. Sizlerden gelecek geri bildirimler, Üniversitemiz tarafından gelecek dönemde yapılacak Kariyer ve İş Fuarı için bizlere yardımcı olacaktır.

Kurumsal kalitemizi geliştirmek amacıyla tasarlanan bu anket, TED Üniversitesi WANTED Kariyer ve İş Fuarı’ndaki tüm deneyiminize dair genel bir değerlendirme yapmanız için hazırlanmıştır. Anketin tamamlanması yaklaşık 10 dakikanızı alacaktır. Yanıtlarınız kesin bir gizlilik ile değerlendirilecek ve isimsiz olarak kaydedilecektir.

Vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

TED Üniversitesi

 

 TED Üniversitesi, bu ankette ilgili süreçlerin değerlendirilmesi amacıyla sizden görüşlerinizi talep etmektedir. Ankete verdiğiniz cevaplar Kalite Güvence ve Kurumsal Analiz birimi ile paylaşılmakta ve anonimleştirilerek raporlanmaktadır. Kişisel Veri Sahibi olarak 6698 Sayılı Kanun’un 11'inci maddesinde sayılan haklarınız ile Üniversite’mize başvuru yöntemleriniz, TED Üniversitesi Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’nde ve KVKK Başvuru Formu’nda detaylı açıklanmış olup ilgili dokümanlara https://www.tedu.edu.tr/tr/main/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden erişim sağlayabilirsiniz. 

Bu ankette 19 soru var.